W zgodzie z tobą


Aplio me to inspirująca, wszechstronna platforma, którą można łatwo dostosować i rozwijać w miarę potrzeb klinicznych. Przemyślana konstrukcja systemu i elastyczność jego działania pozwalają dokładnie dostosować Aplio me do Twoich indywidualnych potrzeb. Dedykowane narzędzia i niezmiennie wysoka wydajność obrazowania w licznych zastosowaniach klinicznych pomagają uzyskać dodatkową pewność podczas każdego badania.

Aplio me > stworzone dla Ciebie, aby pomóc Ci zarządzać pracą, zapewniając wydajność, jakość i łatwość obsługi.


Wydajność

Aplio me to elastyczna i lekka platforma Healthy Sonographer* o zmniejszonej powierzchni podstawy i długim czasie pracy na baterii, dzięki której jesteś zawsze w gotowości do działania w dowolnym miejscu i czasie.

*Więcej informacji o projektowaniu ergonomicznego miejsca pracy znajdziesz na stronie healthysonographer.com  • Kompaktowa konstrukcja
Kompaktowa konstrukcja

Lekki system o niewielkich gabarytach z łatwością mieści się w ograniczonych przestrzeniach i ułatwia bezproblemowe przemieszczanie się w dowolnym miejscu i czasie, aby zaspokoić potrzeby pacjenta, niezależnie od tego, gdzie on się znajduje.

Szerokość: 55 cm Głębokość: 73 cm Wysokość: 130 ~ 177 cm

  • Ergonomia
Ergonomia

Szeroki zakres obrotu oraz regulacji wysokości panelu i monitora sprawia, że Aplio me jest ergonomiczny i łatwy w użyciu dla wszystkich użytkowników w pozycji siedzącej, stojącej lub w dowolnych zastosowaniach mobilnych.
aaaa
aaaa
aaaa
aaaa

  • Organizacja pracy
Organizacja pracy

Aplio me oferuje zestaw bardzo wszechstronnych funkcji, zwiększających produktywność, oraz konfigurowalny, kontekstowy interfejs użytkownika, który pomaga zoptymalizować operacje systemowe pod kątem konkretnych potrzeb.

Szerokość: 55 cm Głębokość: 73 cm Wysokość: 130 ~ 177 cm


Obrazowanie

Aplio me to kompaktowe rozwiązanie z obszernym wachlarzem możliwości obrazowania o wysokiej wartości diagnostycznej, rozciągającym się od codziennej rutyny po zaawansowane wymagania dla szerokiego zakresu zastosowań klinicznych. To potężne urządzenie o dużej wszechstronności pozwala na pokrycie pełnego spektrum potrzeb w zakresie obrazowania przy zachowaniu wysokiego poziomu niezawodności diagnostycznej i efektywności ekonomicznej.
Obraz wątroby w trybie Ultra Wide View dostarcza więcej informacji w jednej projekcji.


Superb Micro-vascular Imaging (SMI) pokazuje najdrobniejsze szczegóły unaczynienia nerki.

 


Ocena stłuszczenia wątroby przy użyciu Attenuation Imaging (ATI).


Szczegóły ścięgna podłopatkowego, obrazowane głowicą PLU-1204BT (18L7).


Obrazowanie Color Doppler Imaging (CDI) pokazuje unaczynienie w obrębie zmiany i jej otoczenia.

 


Elastografia fali poprzecznej (Shear Wave Elastography, SWE) pokazuje różnicę twardości tego gruczolakowłókniaka piersi w stosunku do otaczających tkanek.

 

 


Funkcja Auto Doppler Trace pokazuje, jak szybko i łatwo można otrzymać wyniki pomiarów.Auto GLS (Global Longitudinal Strain) (Quick Strain) dostarcza wielu cennych danych, wyświetlanych na obrazie, w postaci wykresu lub mapy biegunowej.Badanie wątroby dziecka z doskonałą jednorodnością w całej głębokości I całej szerokości obrazu.Aplikacje

Aplio me jest fabrycznie wyposażony w szereg unikalnych narzędzi do optymalizacji obrazowania, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu od pierwszej chwili.Differential Tissue Imaging (D-THI

Ta wyjątkowa technologia poprawia dopasowanie częstotliwości, gęstość wiązki i jej ogniskowanie, zapewniając lepszą rozdzielczość przestrzenną i kontrastową oraz jednorodność obrazu.Precision⁺ i ApliPure⁺

Unikalne technologie obrazowania firmy Canon, takie jak Precision⁺ i ApliPure⁺, pomagają w uzyskaniu niezwykle gładkich obrazów o ostrych konturach, lepszej jednorodności i niższym poziomie szumu.

 Ultra Wide View

Ta cenna funkcja umożliwia lepszą orientację kliniczną bezpośrednio w czasie badania bez poświęcania jakości obrazu lub jego funkcjonalności.

 Full Focus

Praktyczna funkcja Full Focus zapewnia wyraźny, jednolity obraz na wszystkich głębokościach bez konieczności regulacji strefy ogniskowania, dzięki czemu można uzyskać większą jednorodność bez skomplikowanych czynności regulacji.

 Quick Scan

Ta przydatna na co dzień funkcja, zapewnia możliwość niezakłóconego oglądania obrazu w czasie rzeczywistym przy ciągłej optymalizacji wzmocnienia i STC.

 Auto IMT Intima-Media Thickness

Zautomatyzowana detekcja zarysów i pomiary oparte na sztucznej inteligencji pozwalają poprawić wydajność pracy i powtarzalność jej wyników za naciśnięciem jednego przycisku.

 Advanced Dynamic Flow (ADF)

ADF oferuje doskonałą rozdzielczość przestrzenną przy dużej liczbie klatek na sekundę, co pozwala dokładnie odwzorować przepływ z informacjami kierunkowymi nawet w małych naczyniach.

 Głowice

Niezależnie od tego, jakie badania pacjentów mam wykonać, Aplio me zapewnia mi odpowiednie sondy.

 POŁĄCZENIE ZDALNE

Zeskanuj to. Pokaż to. Podziel się tym.ApliGate

Dzięki ApliGate, obrazy ultrasonograficzne mogą być wyświetlane w czasie rzeczywistym na urządzeniach takich jak smartfony, tablety i komputery osobiste w dowolnym miejscu i czasie.
W ten sposób ApliGate może pomóc w usprawnieniu pracy zespołowej i obniżeniu kosztów, zapewniając jednocześnie lepsze wyniki diagnostyczne.


Tricefy

Opcja Tricefy* zapewnia bezpośredni dostęp do komunikacji w chmurze, zarządzania obrazami i dokumentacji.
Dzięki Tricefy możesz natychmiast udostępniać obrazy i raporty medyczne lekarzom kierującym i pacjentom.

* Wymaga dodatkowej subskrypcji innej firmy i może nie być dostępna we wszystkich regionachTMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: