Aplio i900

Intuicyjny. Inteligentny. Innowacyjny.
Aplio i900 wynosi obrazowanie układu krążenia na nowy poziom precyzji obrazowania, wydajności diagnostycznej i produktywności. Aplio i900 umożliwia najwyższy poziom diagnostyki od najmniejszych do najtrudniejszych pacjentów.

ZOBACZ


Aplio i800

Najwyższej jakości obrazowanie o zwiększonej rozdzielczości i penetracji, a także liczne narzędzia eksperckie pomagają szybko i niezawodnie uzyskać informację diagnostyczną.

ZOBACZ


Aplio i700

i700 łączy najwyższą jakość obrazowania z eleganckim i ergonomicznym designem.
Aplio i700 łączy doskonałe obrazowanie z prostotą obsługi i szeroką gamą narzędzi eksperckich, wszystko po ta aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby kliniczne placówek medycznych.

ZOBACZ


Aplio Women’s Health

Seria ultrasonografów premium dedykowana kompleksowej diagnostyce kobiet. Zadaniem serii Aplio WHC jest zaspokojenie specyficznych potrzeb klinicznych i budżetowych gabinetów ginekologicznych.

ZOBACZ


Aplio a550

Aparat klasy premium, który dzięki otwartej i inteligentnej architekturze stanowi idealną platformę dla najnowszych opracowań w dziedzinie obrazowania.

ZOBACZ


Aplio a

Aparat klasy premium, który dzięki otwartej i inteligentnej architekturze stanowi idealną platformę dla najnowszych opracowań w dziedzinie obrazowania.

ZOBACZ


Xario 200 G

Xario 200 Platinum Series to wysokiej klasy aparat o częstotliwości pracy aż do 18 MHz, który dzięki precyzyjnemu trybowi B, wysokiej czułości trybu Dopplera i bogatemu oprogramowaniu pomiarowemu pozwala otrzymać wysokiej jakości badania.

ZOBACZ


Xario 100 G

Wysokiej klasy aparat o częstotliwości pracy aż do 18 MHz, który dzięki precyzyjnemu trybowi B, wysokiej czułości trybu Dopplera i bogatemu oprogramowaniu pomiarowemu pozwala otrzymać wysokiej jakości badania.

ZOBACZ

Viamo c100

Lekki, kompaktowy aparat ultrasonograficzny, który możesz użytkować stacjonarnie oraz zabrać ze sobą na wizytę do pacjenta.

ZOBACZ


Viamo sv7

Przenośny system diagnostyki ultrasonograficznej, który oferuje wysoką jakość obrazu i pełen zakres zastosowań klinicznych.

ZOBACZ
TMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: