Aplio Women’s Health

Women’s Health (WHC) to seria ultrasonografów stworzona z myślą o kompleksowej diagnostyce kobiet. Linia WHC ma za zadanie zaspokoić specyficzne potrzeby kliniczne i budżetowe gabinetów ginekologicznych. Multidyscyplinarność aparatów linii WHC to połączenie wykonywania rutynowych i rozszerzonych badań ultrasonograficznych z możliwością wykonania fuzji obrazów oraz wsparcia diagnostycznego przy zabiegach interwencyjnych.


Edukacja

Firma Canon Medical oferuje liczne filmy edukacyjne i materiały poświęcone najnowszym technologiom ultrasonograficznym w dziedzinie zdrowia kobiet.

Zobacz materiały

Aplio Women’s Health to rozwiązania dla ginekologii i położnictwa
• od rutynowych badań przesiewowych po badania kliniczne
• od wspomaganego rozrodu po ocenę wysokiego ryzyka
• od obrazowania ginekologicznego po ocenę interdyscyplinarną


ERGONOMICZNE I ZWROTNE

Ultrasonografy z serii WHC odznaczają się wyjątkową ergonomicznością i zwrotnością. Urządzenia te dysponują ponad 36-centymetrową regulacją wysokości panelu, bocznym przesuwem i w pełni przegubowym ramieniem monitora. Seria WHC pomaga optymalnie dostosować konsolę do praktycznie każdej pozycji skanowania zarówno przy leżance, jak i fotelu ginekologicznym.


SZEROKI WYBÓR SONDCanon

Aplio Women’s Health

Aplio a-series

Zastosowanie

  • Ginekologia i położnictwo

Aplio WHC

Zapytaj o produkt


ZADZWOŃ

+48 22 858 28 19


Jesteśmy gotowi na Covid-19
DIAGNOSTYKA PRENATALNA

Linia WHC to optymalne rozwiązania w zakresie obrazowania prenatalnego. Wiodąca w branży jakość obrazu i różnorodne narzędzia eksperckie pomagają siągnąć optymalne wyniki kliniczne.

Nowy standard badań przesiewowych w pierwszym trymestrze.

Zaawansowana technologia sond i tworzenia wiązki zapewnia wysokiej jakości obrazowanie z niespotykanymi szczegółami i kontrastowością na każdym etapie rozwoju płodu. Inteligentna technologia Dynamic Micro-Slice firmy Aplio zwiększa dokładność kliniczną i pokazuje więcej szczegółów na wszystkich głębokościach badania.
MEDYCYNA ROZRODCZOŚCI

Aparaty serii Women Healt Care oferują szeroki zakres narzędzi do oceny płodności i leczenia oraz powiązanych zaburzeń reprodukcyjnych. Innowacyjne technologie pomagają uczynić diagnostykę szybszą, bardziej niezawodną i mniej inwazyjną dla pacjentki.
GINEKOLOGIA I WIĘCEJ

Aplio WHC to jednorodne obrazowanie w szerokim zakresie aplikacji umożliwiających multidyscyplinarną diagnostykę przy wykorzystaniu jednego aparatu. Linia Women’s Health to elastyczna platforma dająca możliwość instalacji różnorodnych aplikacji klinicznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb diagnostycznych gabinetu, czy kliniki.

Edukacja

Firma Canon Medical oferuje liczne filmy edukacyjne i materiały poświęcone najnowszym technologiom ultrasonograficznym w dziedzinie zdrowia kobiet.

Zobacz materiałyBroszura do pobrania
TMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: