Aquilion START to właściwy wybór oraz optymalna inwestycja dla realizacji celów biznesowych zarówno dla jednostek opieki zdrowotnej rozpoczynających diagnostykę z wykorzystaniem tomografii komputerowej, jaki i dla tych, które planują rozszerzenie świadczonych usług. Najnowocześniejsza japońska technologia zapewnia wysokiej jakości obrazy i minimalny czas przestojów. Tomograf komputerowy Aquilion START charakteryzują niewielkie rozmiary oraz łatwość instalacji, co gwarantuje sprawną realizację i szybkie rozpoczęcie świadczenia usług przez Twoją placówkę.SEMAR (Single-Energy Metal Artifact Reduction)Doskonała wizualizacja kości oraz tkanek miękkich z wykorzystaniem algorytmu redukującego artefakty pochodzące od elementów metalowych. Algorytm jest neutralny pod względem dawki i działającego w oparciu o dane surowe uzyskiwane w skanowaniu jedno-energetycznym. SEMAR może być stosowany w badaniach wszystkich obszarów.
Oszczędność


Aquilion START został zaprojektowany, aby sprostać wielu wyzwaniom ekonomicznym współczesnego świata medycyny.


  • wymaga niewielkiej powierzchni instalacyjnej
  • zapewnia niskie zużycie energii
  • zakup nie wymaga wysokich nakładów finansowych

 Oszczędność energii


Aquilion START oferuje szereg innowacyjnych technologii zarządzania energią, pomagających zmniejszyć zużycie energii i koszty eksploatacji, jednocześnie minimalizując negatywne oddziaływanie na środowisko.Oszczędność czasu


Nowa technika instalacji oprogramowania w systemie Aquilion Start redukuje czas potrzebny do jego uruchomienia, a także czas przestoju związanego z konserwacją i aktualizacjami tomografu.
TMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: