Łatwa i bezpieczna konfiguracja

Pozycjonowanie pacjentów w Celesteion ™ PUREViSION Edition PET / CT jest łatwe i bezpieczne: z otworem gantry 90 cm, najszerszym blatem stołu w branży 47 cm, oraz możliwością obniżenia stołu pacjenta do prawie 30 cm od podłogi.

Używanie zewnętrznych lamp laserowych, pedałów nożnych i/ lub bocznych elementów sterujących do efektywnego pozycjonowania tego pacjenta w izocentrum otworu PET / CT Celesteion ™ PUREViSION Edition. Duży otwór Celesteion ™ PUREViSION Edition PET / CT daje pacjentom poczucie przestronności i może poprawić ich komfort i obniżyć poziom stresu towarzyszący podczas badań.
Elastyczne pozycjonowanie

Celesteion ™ PUREViSION Edition PET / CT został zaprojektowany z myślą o Pacjencie. Funkcje przyjazne dla pacjenta pozwalają wygodnie wykorzystywać różnorodne pozycje i pomoce pozycjonujące, które mogą nie być dostępne w przypadku systemów o mniejszych otworach. System PET / CT Celesteion ™ PUREVISION Edition łączący wysoką wydajność PET i CT zapewnia wydajność i wszechstronność zarówno w zakresie radiologii, jak i radiologii onkologicznej oraz potrzebom symulacji CT.TMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: