Xario 100 MX Edition

Title:

Description:

Xario 100 MX Edition

Dzięki precyzyjnemu trybowi B, wysokiej czułości trybu Dopplera i bogatemu oprogramowaniu pomiarowemu pozwala otrzymać wysokiej jakości badania.

Jesteśmy gotowi na Covid-19

Funkcjonalność iStyle™

Monitor 19 cali daje możliwość wyświetlenia obrazu USG w trybie full screen

Zintegrowany z aparatem system archiwizacji obrazów na dysku twardym pozwala na eksport danych na nośniki przenośne DVD/CD, USB w formatach zgodnych z Windows i DICOM.

Aparat ma budowę kompaktową, lekką konstrukcję. Jego ergonomicznie zaprojektowany panel użytkownika z programowalnym układem przycisków i przełączników dostarcza użytkownikowi czytelny interfejs.

Xario 100 MX jest wyposażony w:

 • unikatowe rozwiązanie podnoszące komfort i ergonomie pracy: przyciski funkcyjne można w dowolny sposób układać, zmieniać wielkość i położenie dopasowując do specyfiki i wykonywanych badań
 • funkcję szybkiego startu – funkcja szybkiego przejścia ze stanu czuwania do trybu pracy tzw. Standby.

Szybka zmiana presetów podczas badania oraz optymalizacja jakości obrazu za pomocą jednego przycisku (QuickScan) powodują, że obsługa jest bardzo prosta i tym samym skraca się czas wykonywania badania.

Aparat Xario 100 posiada bogaty wybór wysokiej jakości głowic, pozwalających wykonać szeroki zakres badań.

Głowice wykonane są w nowoczesnej technologii cięcia kryształów, zwiększającej ogniskowanie wiązki wysyłanych impulsów ultrasonograficznych, odpowiadająca głowicom matrycowym.
Xario 100 MX Edition

Canon

ULTRASONOGRAFIA

Zastosowanie

 • Anestezjologia
 • Ginekologia i położnictwo
 • Medycyna ratunkowa
 • Medycyna sądowa
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia
 • Pediatria i neonatologia
 • Radiologia
 • Reumatologia

Xario 100 MX Edition

Zapytaj o produkt


ZADZWOŃ

+48 22 858 28 19JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Techniki obrazowania


XARIO 100 MX w standardzie jest wyposażony w obrazowanie harmoniczne podstawowe i z odwróceniem impulsu – Pulse Subtraction, a także w obrazowanie trapezowe oraz rombowe.

Ponadto może być bogato wyposażony w różne tryby, unikalne technologie poprawiające obrazowanie oraz zaawansowane oprogramowanie:


Tryb obrazowania DUAL

Tryb obrazowania Dual: Prawo/Lewo oraz Góra/Dół pozwalający lepiej porównywać te same obszary lub widzieć je w różnych trybach pracy (np. B/CD, B/Elasto, B/SMI).


BEAM – Biopsy Enhancement Auto Mode

Oprogramowanie polepszające wizualizację igły biopsyjnej w trakcie zabiegów bez konieczności dobierania kąta wejścia igły. Posiada możliwość ustawienia 3 stopni wzmocnienia wizualizacji igły biopsyjnej.


Precision Imaging

Zwiększenie rozdzielczości i kontrastu obrazowanych struktur. Metoda preprocessingowa nie powodująca utraty prędkości odświeżania. Tryb obrazowania z poprawą rozdzielczości kontrastowej poprzez eliminację szumów plamek obrazów (speckle reduction)


ApliPure™

Obrazowanie wielowiązkowe przy nadawaniu i odbiorze oraz wygładzanie obrazu typu „speckle reduction”


Advance Dynamic Flow™ (ADF™)

Unikalne obrazowanie mikroprzepływów pozwalające uzyskiwać bardzo precyzyjne obrazy naczyń.


Funkcja IMT

Oprogramowanie do automatycznego wyznaczania kompleksu Intima Media.


Obrazowanie panoramiczne

Real-time Panoramic View może tworzyć anatomiczne przekroje o dużej długości dla dowolnych struktur. W połączeniu z obrazowaniem harmonicznym, Pulse Subtraction i ApliPure daje to doskonałe obrazy diagnostyczne. Pozwala lepiej zlokalizować wybraną strukturę

TMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: