Alphenix Sky Canon Medical Systems

24 listopada 2021 by TMS

Leczenie chorób cywilizacyjnych na światowym poziomie!
Śląskie Centrum Medycyny Fizykalnej i Wczesnej Diagnostyki Nowotworów otwarto w Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu.


Centrum utworzono na bazie działającego w tym miejscu Oddziału Klinicznego Chorób Wewnętrznych, Angiologii i Medycyny Fizykalnej, kierowanego przez wiele lat przez jednego z najwybitniejszych specjalistów tej dziedziny w Polsce – prof. Aleksandra Sieronia – pomysłodawcę centrum.

…,,Ten ośrodek to duma Polski i Europy, z kadrą naukową znaną i cenioną na całym świecie”... – podkreślił podczas uroczystości otwarcia prof. Sieroń 👏👏👏

…,,To ważny krok w zmianie myślenia o zdrowiu, ważne miejsce na mapie medycznej Bytomia i Śląska, które przysłuży się mieszkańcom, poprawie ich zdrowia.”… – powiedział marszałek województwa śląskiego, Jakub Chełstowski.

…,,To unikalny w skali naszego kraju ośrodek, w którym w komfortowych warunkach, przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu na europejskim poziomie, będziemy prowadzili bardzo szeroko zakrojoną działalność leczniczą, dydaktyczną i naukowo-badawczą, która będzie poświęcona głównie zagadnieniom diagnostyki i terapii fizykalnej chorób układu naczyniowego i układu ruchu, a także wczesnej diagnostyce i terapii nowotworów.”… – powiedział szef centrum prof. Grzegorz Cieślar.

Cztery kondygnacje, nowoczesne sale dla chorych, a przede wszystkim najwyżej klasy sprzęt medyczny w tym angiograf Alphenix Sky Canon Medical Systems do diagnostyki i terapii chorób cywilizacyjnych. Tak wygląda otwarte /28 października/ Śląskie Centrum Medycyny Fizykalnej i Wczesnej Diagnostyki Nowotworów powstałe na bazie Oddziału Klinicznego Chorób Wewnętrznych, Angiologii i Medycyny Fizykalnej Szpitala Specjalistycznego nr 2 przy ul. Batorego.


Dziękujemy za zaufanie technologiom Canon Medical Systems
i wybór angiografu Alphenix Sky! ♥️Angiografy Canon Medical Systems
TMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: