Blog

Credibly reintermediate backend ideas for cross-platform models. Continually reintermediate integrated processes through technically sound intellectual capital.
14/lis/2023


Dołącz do Canon Medical Systems
na RSNA 2023, 26.11-03.12.2023 Chicago, USA

…,,Dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie przesuwać granice innowacji, tak aby dostarczać jeszcze nowocześniejsze wszechstronne rozwiązania, które na nowo zdefiniują świat diagnostyki obrazowej. Cieszymy się, że podczas RSNA 2023 będziemy mieli możliwość zademonstrować nasze najnowsze technologie i rozwiązania w obrazowaniu medycznym.”…Aktywności Canon Medical Systems / RSNA 2023

Stoisko firmy Canon Medical Systems,
McCormick Place,
North Hall,
poziom 3, nr 671329/wrz/2023


Za nami jeden z największych w Polsce zjazdów elektroradiologów i pielęgniarek radiologicznych. Współorganizatorami Forum są firmy Bayer i Canon/TMS. Tegoroczny program merytoryczny dotyczył zagadnień kardiologicznych, a w wydarzeniu wzięło udział ponad 400 osób!Część wykładowa – wspólna
Część wykładowa – sesja ELEKTRORADIOLOGÓW

WARSZTATY praktyczne19/wrz/2023


W dniach 7-9 września 2023 roku odbył się w Bydgoszczy XVI Naukowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Bardzo ciekawy i różnorodny program merytoryczny przyciągnął liczne grono odbiorców. Miło nam było spędzić te 3 dni w towarzystwie wybitnych specjalistów z Polski i nie tylko.

Firma TMS była ZŁOTYM SPONSOREM zjazdu oraz organizatorem warsztatów MSK > Staw biodrowy i okolice, które poprowadził prof. Carlo Martinoli przy wsparciu dr n. med. Małgorzaty Serafin-Król oraz dr n. med. Tomasza Madeja.


strona www PTU

Podczas Zjazdu odbyłą się PREMIERA
nowego ultrasonografu Canon Medical Systems
Aplio Flex
Aparat jest już dostępny w sprzedaży!


Aplio Flex – zobacz produkt!Wykład sponsorowany  TMS/Canon Medical Systems
wygłoszony przez lek. med. Adama Lufta,
podczas XVI Naukowego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

 


Poniżej relacja z warsztatów MSK > Staw biodrowy i okolice,
porowadzący prof. Carlo Martinoli
przy wsparciu dr n. med. Małgorzaty Serafin-Król oraz dr n. med. Tomasza Madeja

11/sie/2023


Podczas 29-tego Festivalu Pol’and’Rock w dniach 3-5 sierpnia 2023 roku wsparliśmy szpital polowy WOŚP w aparaty USG!
To były wspaniałe dni, pełne pozytywnej energii. Z wielką radością mogliśmy obserwować jak nasz sprzęt służy pomocą podczas festivalu!!

Zdjęcie: Lucyny Lewandowskiej


Zdjęcia: Lucyny Lewandowskiej


26/cze/2023PLTR 2023

Wrocław / 15-17.06.2023

Za nami 43 Zjazd Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Okres pandemii Covid-19 przesunął termin zjazdu o blisko 2 lata. Rok 2023 okazał się szczęśliwym dla organizatorów. W 3 dniowym zjeździe wzięło udział ponad 2500 uczestników, a dla nas był to bardzo cenny czas spotkań i możliwości budowania kontaktów handlowych.

Firma TMS była ZŁOTYM SPONSOREM zjazdu i pragnąc wnieść czynny udział  w podnoszenie kompetencji zawodowych i edukację kadry medycznej zrealizowała program 2-dniowych warsztatów praktycznych z zakresy rezonansu medycznego i tomografii komputerowej.


strona www PLTRWARSZTATY – Canon Medical Systems / TMS

(warsztaty praktyczne – praca przy stacjach diagnostycznych)07/cze/2023


5 czerwca w Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka przy ulicy Prostej w Kielcach oficjalnie otwarto pracownię z nowoczesnym 1,5T rezonansem magnetycznym Canon Medical Systems!

– Ten sprzęt to prawdziwy mercedes rezonansów, który przyczyni się do tego, że diagnoza będzie bardzo cenna. Szpital od lat pracuje na swoją renomę, a potrzebuje jedynie narzędzi, które my zapewniamy- informuje senator, senator Krzysztof Słoń.


Vantage Orian / Canon Medical Systems


Wyłączny, autoryzowany przedstawiciel na terenie Polski:


Autoryzowany przedstawiciel firm: