„INNOWACYJNA RADIOTERAPIA wspólny projekt na rzecz edukacji”

4 października 2021 by TMS


Do projektu „INNOWACYJNA RADIOTERAPIA wspólny projekt na rzecz edukacji” przystąpiło jedenaście organizacji pacjenckich:

Stowarzyszenie Osób Leczonych Radioterapią
Stowarzyszenie Osób z Nowotworami Głowy i Szyi
Fundacja THORAX
Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych
Federacja Stowarzyszeń AMAZONKI
Fundacja Iskierka
Stowarzyszenie Kobiet z Problemami Onkologiczno – Ginekologicznymi „Magnolia”
Fundacja Glioma-Center im. Hani Magiery
rakowiak.pl
Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Mięsaki i Czerniaki Sarcoma
Sanitas

W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja z okazji podpisania listu intencyjnego na rzecz zwiększenia wiedzy i świadomości na temat innowacyjnej radioterapii. Inicjatorami tej ważnej kampanii edukacyjnej są firmy TMS Sp. z o.o. & Accuray

„INNOWACYJNA RADIOTERAPIA wspólny projekt na rzecz edukacji”

,,Osiągnięcia innowacyjnej radioterapii nie są jeszcze tak dobrze znane, dlatego angażujemy się w kampanie edukacyjne, które realizujemy wspólnie z organizacjami pacjenckimi, mając nadzieję, że krok po kroku będziemy zwiększać świadomość na temat innowacyjnej radioterapii. Dążymy do tego, aby nowoczesne metody leczenia onkologicznego były dostępne dla pacjentów w każdym województwie w Polsce.” – podkreślał Łukasz Skibiński, właściciel TMS.

Celem realizowanego projektu jest przekazanie środowisku pacjentów merytorycznych i rzetelnych informacji na temat korzyści jakie wnosi nowoczesna radioterapia w proces leczenia nowotworów.TMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: