Neurology Days / Canon Medical

11 sierpnia 2021 by TMS

Nigdy wcześniej dziedzina neurologii nie była ważniejsza ani bardziej ekscytująca!
Według badania Global Burden of Disease w Lancet, zaburzenia neurologiczne są główną przyczyną niepełnosprawności i drugą przyczyną zgonów na świecie, przy czym obciążenie będzie wzrastać wraz ze starzeniem się populacji. Na szczęście wciąż pojawiają się przełomowe odkrycia naukowe, które stymulują postęp i zmiany w praktyce klinicznej.

Canon Medical, wraz z partnerami, stara się skupiać ekspertów z wielu dziedzin w celu dzielenia się odkryciami i spostrzeżeniami z badań i praktyki klinicznej.

Dni Neurologii Online firmy Canon składają się z codziennych interaktywnych seminariów internetowych prowadzonych przez ekspertów z całego świata.
Uruchomiona zostanie platforma do profesjonalnej edukacji, ponieważ  techniki obrazowania i zarządzania klinicznego omawiane będą na konkretnych przykładach klinicznych.

Pierwsze 3 dni poświęcone będą udarom: od wczesnego wykrywania, poprzez diagnostykę, aż po pakiet angio. Czwartego dnia omówione zostaną postępy diagnostyczne w stwardnieniu rozsianym, a ostatniego dnia uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami do wizualizacji i leczenia urazów nerwów obwodowych.

Certyfikat: Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa.


Rejestracja i szczegóły

Program ,,Neurology Days„


Stroke Diagnostics

środa / 24 sierpnia 2021

Stroke Diagnostics

czwartek / 25 sierpnia 2021

Stroke Treatment

czwartek / 26 sierpnia 2021

Multiple Sclerosis

środa / 1 września 2021

Peripheral Nerve Disease

czwartek /2 września 2021TMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: