Doświadczenia z systemami Aplio i-series w klinicznej praktyce ultrasonografii


Od czasu wprowadzenia w 2016 roku, Aplio serii „i” zapewnia użytkownikom na całym świecie nadzwyczajną dokładność kliniczną i produktywność placówki diagnostycznej, poprzez wyjątkową jakość obrazu i ogromne bogactwo eksperckich narzędzi do osiągnięcia szybkiej, rzetelnej diagnozy.

Nowa edycja Prism serii Aplio-i podnosi diagnostykę ultrasonograficzną na nowy, wyższy poziom. Dowiedz się, jak Twoi koledzy oceniają nowe korzyści z krystalicznej czystości obrazu, zwiększonej produktywności i przełomowych, zautomatyzowanych zastosowań sztucznej inteligencji.
Prof. Dr. Thomas Fischer
Charité Universitätsmedizin, Berlin, Niemcy

Prof. Fischer z jednego z największych szpitali uniwersyteckich w Europie dzieli się swoimi doświadczeniami z Aplio i-series / Prism Edition, wyposażonym w nowe technologie Ultra Wide View oraz iBeam+, mówi o znaczeniu pakietu wątrobowego Canona oraz technologii opartych o sztuczną inteligencję w swojej pracy.

Prof. Dr Antonia Testa
Università Cattolica, Rzym, Włochy

Prof. Testa opowiada o korzyściach z krystalicznej czystości obrazu i zwiększonej penetracji systemu Aplio i-series w jej codziennej praktyce ginekologa onkologicznego.

Prof. Dr. Michel Zuber
Othmarsingen, Szwajcaria

Prof. Zuber opowiada o swoich doświadczeniach z Aplio i-series z perspektywy prywatnej praktyki kardiologicznej i o tym, w jakim stopniu bardzo poprawiona jakość obrazu, protokoły badań i pomiary oparte o sztuczną inteligencję pomagają mu lepiej i efektywniej zająć się pacjentami „trudnymi” oraz w innych skomplikowanych badaniach.


PH Dr Hannes Gruber
Medizinische Universität, Innsbruck, Austria

Dr Gruber dzieli się swoimi doświadczeniami z Aplio i-series w wysokorozdzielczej ultrasonografii narządu ruchu i mówi o swojej współpracy z personelem Canona nad zaawansowanymi zastosowaniami ultrasonografii, stanowiącymi część jego pracy akademickiej.

Prof. Dr. Alexander Loizides
Medizinische Universität, Innsbruck, Austria

Prof. Loizides mówi o unikalnej zdolności ultra-wysokoczęstotliwościowych głowic systemu Aplio-i do uwidocznienia drobnych struktur takich jak nerwy obwodowe i cienkie więzadełka, jak również do precyzyjnego prowadzenia igły w ultrasonografii interwencyjnej.

Prof. Dr. Giovanni Di Salvo
Università di Padova, Włochy

Prof. Di Salvo tłumaczy, jak Aplio serii „i” pomaga jemu i jego współpracownikom stawić czoło najróżniejszym wyzwaniom w kardiologii pediatrycznej i jak narzędzia oparte o sztuczną inteligencję pomagają mu zwiększyć dokładność i wiarygodność w jego codziennej pracy.


Dr. Matt Bartlett
Londyn, Wielka Brytania

Dr. Bartlett dzieli się swoim doświadczeniem z zastosowania Aplio i800 w badaniach naukowych, nauczaniu i rutynowej pracy diagnostycznej w dziedzinie badań naczyniowych i w jaki sposób jakość obrazu, łatwość obsługi i wysoki poziom kontroli nad systemem pomaga mu zmaksymalizować swoją wiarygodność diagnostyczną.


TMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: