Spójrz holistycznie na swoich pacjentów w USG


Nowe wejrzenie niesie nowe możliwości. Aplio i-series jest renomowaną platformą ultrasonograficzną klasy premium ze znakomitym obrazowaniem i wielkimi możliwościami pomiarowymi oraz analitycznymi na użytek wielu specjalności medycznych. Szczególna siła systemu wynika z jego solidnej, konsekwentnej wydajności i skuteczności działania w szerokim zakresie aplikacji klinicznych.Wczesne rozpoznanie

Najwyższa jakość obrazowania i jego rozdzielczość kontrastowa oferowana przez Aplio jest koniecznym warunkiem wczesnego wykrywania patologii.

Zaawansowane wizualizacje

Klinicznie sprawdzone narzędzia skriningowe i analityczne systemu Aplio są specjalnie stworzone do znakomitego obrazowania i oceny ilościowej w codziennej praktyce.

Klinicznie sprawdzona ocena ilościowa

Potwierdzone w badaniach klinicznych wielorakie narzędzia pomiarowe systemu Aplio są bezpiecznymi i efektywnymi metodami oceny stanu zaawansowania choroby i monitorowania leczenia.


Wyrafinowane metody interwencyjne

Dedykowane głowice sytemu Aplio wraz z obrazowaniem i narzędziami nawigacji wzmacniają pewność i dokładność procedur interwencyjnych oraz śledzenia ich wyników.

Precyzyjne monitorowanie

Razem z wewnętrznym systemem raportowania, Aplio oferuje szeroki zakres narzędzi oceny ilościowej oraz zdolność bezpośredniego porównania z wcześniejszymi wynikami w celu rzetelnego śledzenia zmian.

Raporty wieloparametryczne

Aplio potrafi połączyć wyniki oznaczeń i zewnętrznych badań w spójny raport, dla lepszego zrozumienia stanu zaawansowania choroby.


Kompletne, wszechstronne rozwiązanie


Edycja Aplio i-series Prism jest rozwiązaniem wszechstronnym, z konsekwentną wysoką jakością obrazowania, płynną organizacją pracy i eksperckimi narzędziami dla bardzo szerokiego zakresu zastosowań klinicznych. Modułowa architektura i w pełni programowalny interfejs obsługi ułatwia dopasowanie zestawu cech i możliwości systemu do potrzeb użytkownika, aktualnych i przyszłych.Kompleksowy zestaw narzędzi obejmujący wszystkie aspekty opieki zdrowotnej nad kobietą, od wspomaganego rozrodu poprzez protokoły zgodne ze standardem IOTA, czyni Aplio i-series bardzo wszechstronnym ultrasonografem do zastosowań w ginekologii.

Echokardiografia w wydaniu Aplio i-series jest łatwiejsza, dzięki niezwykłej ostrości obrazu i automatyzacji wielu żmudnych, czasochłonnych pomiarów.

Nadzwyczajna szczegółowość obrazu i jego rozdzielczość przy zastosowaniu głowic do 33 MHz i wysokim zakresie pomiarowym elastografii fali poprzecznej czyni Aplio i-series idealnym systemem do zaawansowanego obrazowania narządu ruchu i nerwów obwodowych.


Ultrasonografy Aplio i-series są cenione za znakomitą jakość obrazu, kompleksowe pakiety diagnostyczne i szeroki zakresu narzędzi interwencyjnych. Przez wielu uważane za lidera w segmencie radiologicznym.

Aplio i-series to znakomite obrazowanie w położnictwie, zwłaszcza w przypadku pacjentek trudnych do zbadania, o wysokim BMI. W tych systemach szybką i wiarygodna diagnozę wspierają zautomatyzowane algorytmy, oparte o metody sztucznej inteligencji (AI).

Podczas gdy dedykowane głowice zapewniają najwyższą jakość obrazowania w badaniach naczyniowych, automatyczne protokoły i pomiary pomagają zwiększyć wydajność i spójność diagnostyki.TMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: