Diagnostyka adaptacyjna

Rozwiązywanie problemów za pomocą zaawansowanych, klinicznie sprawdzonych narzędzi.

Innowacyjne rozwiązania Canon Medical Systems Adaptive Diagnostics zostały opracowane, aby sprostać wszelkim wyzwaniom klinicznym. Adaptive Diagnostics zapewniają uproszczony przepływ pracy z niezmienną jakością wyników.
Automatyczna subtrakcja kości i/lub mapowanie jodu

SURE Subtraction™

Aplikacja SURESubtraction w badaniach CTA służy do usuwania kości, zwapnień oraz stentów z zestawów danych, aby zapewnić lekarzom doskonałą wizualizację naczyń. Aplikacja SURESubtraction umożliwia również tworzenie map jodowych do oceny dystrybucji środka kontrastowego w organizmie w celu uwidocznienia lokalnej perfuzji.

SURESubtraction oferuje w pełni automatyczny protokół badania, tak aby nawet początkujący operator mógł zawsze, za pierwszym razem osiągać doskonałe wyniki.

Canon Medical Systems wykorzystuje z algorytmów  rejestracji deformacyjnej deformacji które zapewniają dopasowanie pikseli dla danych przed i po podaniu kontrastu. Dzięki temu zwiększa się dokładność cyfrowej subtrakcji oraz mapowania jodowego, co przekłada się na oszczędność czasu i poprawę dokładności diagnostycznej.
Single Energy Metal Artifact Reduction

SEMAR

Algorytm Canon Medical Systems SEMAR (Single Energy Metal Artifact Reduction) wykorzystuje zaawansowaną technikę rekonstrukcji iteracyjnej w celu ograniczenia artefaktów pochodzących od metalu, poprawiając wizualizację implantów, kości i przyległych tkanek miękkich w celu uzyskania dokładniejszego i pewniejszego rozpoznania. Algorytm SEMAR można skonfigurować w protokole skanowania, dzięki czemu rekonstrukcje są w pełni automatyczne i nie wymagają dodatkowego udziału operatora.
Bardziej efektywne wykorzystanie promieniowania rtg

Technologia detektora PURE VISION

Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, firma Canon Medical Systems  stworzyła wysokowydajny detektor PUREVision. Technologia cięcia z wykorzystaniem mikroostrzy zapewnia maksymalną powierzchnię detektora dla absorbcji  promieniowania.
Optymalizacja klinicznego przepływu pracy

System Aquilion Lightning™ zaprojektowano z myślą o łatwej obsłudze nawet najbardziej zaawansowanych zadań. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi,  system prowadzi użytkownika krok po kroku przez badanie za pomocą nowoczesnych i zrozumiałych grafik oraz animacji. Szereg inteligentnych funkcji umożliwia szybki i efektywny przepływ pracy.

Szybka rekonstrukcja

Nowo opracowany system umożliwia uzyskanie prędkości rekonstrukcji do 15 obrazów na sekundę. Dzięki temu badanie jest szybciej gotowe do przeglądu, a liczba obsługiwanych pacjentów rośnie.

Generowanie obrazu MPR — MultiView

Automatyzacja MultiView oszczędza czas, rekonstruując obrazy MPR w ramach protokołu badania i redukując liczbę obrazów do wstępnego przeglądu i/lub wydruku.
Automatyczne usuwanie kości

System Aquilion Lightning™ zawiera zautomatyzowane algorytmy usuwania kości, umożliwiające szybką i dokładną segmentację kości w badaniach angiografii TK. W ciągu zaledwie kilku sekund wysokiej jakości obrazy angiograficzne są dostępne do przeglądu diagnostycznego.

Łatwe obrazowanie 3D

Łatwy w obsłudze pakiet do obrazowania 3D Aquilion Lightning
umożliwia bezproblemowe generowanie obrazów objętościowych.
Wystarczy nacisnąć przycisk, aby wybrać konkretny protokół
i wyświetlić żądane obrazy.
Tryb oszczędzania energii

Zmniejszone zużycie energii pozwala na obniżenie całkowitego kosztu użytkowania systemu.

Tryb uśpienia z wybieranym przez użytkownika czasem wyłączenia następujących funkcji:

  • Silnik napędu bezpośredniego gantry
  • Silniki stołu pacjenta
  • Wentylatory chłodnicy oleju
  • Główne zasilanie generatoraTMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: