ZWIĘKSZ SWOJĄ PRODUKTYWNOŚĆ

Dla młodych adeptów po doświadczonych technologów,  rozwiązania przebiegu pracy zintegrowane z tomografem Aquilion Prime SP,  sprawiają, że nawet najbardziej skomplikowane czynności stają się łatwe do wykonania. Poprzez automatyczne sterowanie ekspozycją,  skanowanie techniką o zmiennym skoku vHP3 oraz automatyczne przetwarzanie obrazu,  Aquilion Prime SP podnosi umiejętności operatorów TK do poziomu eksperckiego.SZYBSZE, BEZPIECZNIEJSZE I NAJWYŻSZEJ KLASY OBRAZOWANIE PACJENTA

Wszystkie nowe  parametry 3-etapowego skanowania helikalnego* (vHP3) zapewniają elastyczność wykonywania trzech oddzielnych skanów w ramach płynnej akwizycji, aby potencjalnie zaoszczędzić dawkę promieniowania i dawkę kontrastu. Szybszy całkowity czas skanowania powoduje, że funkcja vHP3 dostosowuje się do potrzeb pacjenta i skraca czas badania w obrazowaniu urazowym,  w którym każda sekunda jest bezcenna. Rekonstrukcja pojedynczej serii umożliwia jednoczesną interpretację kilku badań  w trybie szybszego odczytu.


POZYCJONOWANIE PACJENTA WSPOMAGANE ZASILANIEM URZĄDZENIA

Gdy liczy się każda sekunda, operator wymaga, aby sprzęt do obrazowania pracował dla niego. Dzięki  funkcji pozycjonowania pacjenta wspomaganej zasilaniem*, Aquilion Prime SP przyspiesza ułożenie pacjenta i eliminuje potrzebę podnoszenia ciężaru przez zespół medyczny.
TMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: