Deep Learning Reconstruction = doskonała jakość obrazu – AiCE™


Zaawansowany silnik rekonstrukcyjny Advanced intelligent Clear-IQ Engine (AiCE™) inteligentnie usuwa szum z obrazów powodując nawet 3.2-krotny wzrost SNR umożliwiając dzięki temu uzyskanie obrazów na systemie Vantage Galan™ 3T o jakości porównywalnej z systemami o natężeniu pola magnetycznego 9.4 T. Wyraziste, przejrzyste i kontrastowe obrazy uzyskane przy wykorzystaniu sztucznych głębokich konwolucyjnych sieci neuronowych (DCNN) po raz pierwszy w historii MRI pozwalają „widzieć” przez szum.


Inteligentna technologia = łatwiejsze planowanie badania


Inteligentny monitor

W pełni inteligentne gantry systemu Vantage Galan™ 3T zostało zaprojektowane od nowa w sposób ułatwiający pracę przy jednoczesnym skróceniu czasu przygotowania pacjenta, wyświetlając wszystkie kluczowe informacje dotyczące pacjenta oraz statusu systemu, dzięki czemu właściwe przygotowanie pacjenta do badania możliwe jest do wykonania bez odchodzenia od gantry.


NeuroLine+

Doskonałe rezultaty w powtarzalności badań mózgu są teraz możliwe dla wszystkich badań dzięki NeuroLine+. Algorytm pozycjonowania oparty o uczenie maszynowe (Machine Learning) pozwala na automatyczny dobór płaszczyzny skanowania na bazie linii AC-PC i OM.


SpineLine+

Dzięki uczeniu maszynowemu (Machine Learning) możliwe jest automatyczne pozycjonowanie lokalizatora badania w jednym kliknięciu i podgląd MPR w celu ewentualnej korekcji kąta płaszczyzny dla skanów skośnych. Zapewnia to powtarzalność i szybkość wykonywania badań kręgosłupa.


SUREVOI™ Cardiac

Automatyczna detekcja serca i wątroby przy użyciu modelu elastycznego (non-rigid) umożliwia pełną automatyzację pracy od pozycjonowania na stole, poprzez korekcję ruchu przy pomocy wirtualnego systemu bramkowania (RMC – Real-Time Motion Correction) aż do planowania badania bez konieczności ingerencji operatora.


CardioLine+

CardioLine+ automatycznie identyfikuje 14 standardowych przekrojów serca łącznie z prawą i lewą komorą oraz czterema zastawkami podczas skanu na pojedynczym wstrzymanym oddechu.

CardioLine+ wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego (Machine Learning).


SUREVOI + KneeLine+ / badanie kolana w 7 minut

Połączenie dwóch zaawansowanych technologii SUREVOI oraz KneeLine+ pozwoliło na znaczące skrócenie czasu wykonywania badania kolana jako jednego z podstawowych badań MSK.

  • SUREVOI – automatycznie wykrywa obszar kolana i lokalizuje region zainteresowania (ROI) w izocentrum
  • KneeLine+ – definiuje i lokalizuje standardowe przekroje z ponad 95% skutecznością.

Inteligentna technologia = szybsze skanowanie


Compressed SPEEDER

Compressed SPEEDER jest najnowocześniejszą techniką obrazowania wykorzystującą metodę compressed sensing, która umożliwia przyspieszenie skanowania w każdej anatomii. Unikalne podejście do tworzenia obrazu pozwoliło na skrócenie czasu akwizycji nawet czterokrotnie w porównaniu do obecnych czasów przy zachowaniu doskonałej jakości obrazu bez typowych artefaktów występujących w dostępnych na rynku technikach compressed sensing.

TMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: