Wysoka wydajność. Komfort pacjenta.
Pewność kliniczna.


Vantage Orian™ wkracza w erę sztucznej inteligencji (AI) dla osiągnięcia jeszcze większej szybkości i efektywności w obrazowaniu metodą rezonansu magnetycznego. Dzięki niezwykłemu komfortowi badania, zoptymalizowanym narzędziom pracy i bezkompromisowej pewności klinicznej, Vantage Orian™ 1.5T jest idealnie dopasowany do wymagań klinicznych i współczesnej diagnostyki opartej o MRI.


Broszura

NIEZWYKŁA INTELIGENCJA DLA DOSKONAŁEJ JAKOŚCI OBRAZU – AiCE™


Zaawansowany silnik rekonstrukcyjny Advanced intelligent Clear-IQ Engine (AiCE™)inteligentnie usuwa szum z obrazów powodując nawet 3.2-krotny wzrost SNR i dzięki czemu umożliwia uzyskanie badań o jakości porównywalnej z systemami rezonansu 4.7 T. Wyraziste, przejrzyste i kontrastowe obrazy uzyskane przy wykorzystaniu sztucznych głębokich konwolucyjnych sieci neuronowych (DCNN) po raz pierwszy w historii MRI pozwalają „widzieć” przez szum.


AiCE


NAJWAŻNIEJSZE CECHY SYSTEMU:


 • Natężenie pola magnetycznego: 1.5T
 • Średnica otworu gantry: 71 cm
 • System gradientowy: 45 mT/m, 200 T/m/s (opcjonalnie 34/155)
 • Stół pacjenta o nośności: 250 kg
 • Zakres skanowania: 205 cm
 • Doskonała jednorodność pola magnetycznego:
  • najkrótszy magnes w swojej klasie : tylko 140 cm
  • 2ppm @ 50 cm FOV
  • pole widzenia 55 cm x 55 cm x 50 cm
 • Najnowocześniejsze rozwiązania AI dla wyjątkowej szybkości i doskonałej jakości obrazu : AiCE™, Compressed SPEEDER™, EasyTech
 • Obrazowanie bez kontrastu: kompletny pakiet technik do badań naczyniowych bez użycia środka kontrastowego w każdej anatomii
 • Przemyślana inwestycja : wyjątkowo niski koszt posiadania (TCO) dzięki Eco-Mode Plus
 • Zero helium boil-off

 


ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA Z SYSTEMÓW 3T


Unikalna technologia Saturn, pochodząca z systemów 3T Canon Medical Systems zapewnia doskonałą jakość obrazu poprzez wyższą stabilność i precyzyjną kontrolę częstotliwości.

W porównaniu do konwencjonalnych rozwiązań, proces formowania cewki gradientowej pod wysokim ciśnieniem wykorzystany w technologii Saturn powoduje zmniejszenie wibracji cewki (rozmycia geometrycznego) i dzięki temu zapewnia bardziej wyraziste obrazy oraz bardziej precyzyjną kontrolę fazy, podczas gdy specjalna izolacja termiczna o dwukrotnie wyższej skuteczności utrzymuje temperaturę shimu pasywnego na niskim poziomie stabilizując obraz w dłuższym okresie czasu.


PURE RF Rx


Adaptacyjna metoda redukcji zakłóceń PURERF Rx, korzysta z własnego algorytmu do redukcji szumu elektronicznego u źródła jakim jest cewka RF a niezależny zespół przetworników ADC wewnątrz gantry pozwala na digitalizację każdego ze 128 kanałów RF.

W rezultacie uzyskiwany jest wzrost SNR do 38% co ma znaczący wpływ na jakość obrazu.


PURE GRADIENT


System gradientowy Saturn 45 mT/m i 200 T/m/s o precyzyjnej cyfrowej kontroli kształtu impulsów gradientowych zapewnia wyższy SNR, dając możliwość obrazowania wysokiej rozdzielczości w zaawansowanych badaniach MR typu badania serca, badania neurologiczne czy angiografia.


CEWKI ATLAS SPEEDER™ – ZAPROJEKTOWANE DLA SZYBKOŚCI I WYGODY


W mitologii greckiej „Atlas” oznacza bóstwo podtrzymujące niebiosa, symbolizując zaufanie i potęgę. Słowo „Atlas” oznacza również mapę prowadzącą żeglarzy.

Technologia Canon Atlas SPEEDER™ oznacza połączenie danych diagnostycznych w precyzyjną mapę,  szczegółową i jednocześnie pokazującą szeroki obszar. Wychodząc od stałej najwyższej jakości obrazu aż do cech przyjaznych pacjentom, cewki Atlas SPEEDER™ rozszerzają możliwości diagnostyczne obrazowania MRI. Vantage Orian™ może być wyposażony w cewki dedykowane oraz uniwersalne 16-elementowe cewki elastyczne o wysokiej szybkości i jakości obrazowania.

Wyjątkowa lekkość cewek (waga cewki Body to tylko 1.2 kg!), sprawdzona konstrukcja i niezawodność powodują, że pozycjonowanie pacjenta na systemie Vantage Orian™ jest łatwe, szybkie i może być wykonane w jednym kroku. Aż 7 portów przyłączeniowych cewek RF zlokalizowanych na obu końcach stołu daje swobodę w przygotowaniu pacjenta do badania, pozwalając na wykonywanie większości badań metodą „feet-first”.16-elementowa cewka Body o pokryciu 50 cm w osi Z


16-elementowa cewka Head-Neck z możliwością pochylania („tilt„)


16-elementowa cewka nadawczo-odbiorcza do badań kolana


32-elementowa cewka do badań serca


ECO Mode Plus


Nowa technologia zastosowana w systemie Vantage Orian™ automatycznie minimalizuje zużycie energii do 21% w czasie, gdy system nie wykonuje skanowania poprzez inteligentne wyłączanie niektórych komponentów systemu, co pozwala na uniknięcie niepotrzebnych kosztów eksploatacji.


ECO Table

Tryb niskiego poboru energii ECO Table jest aktywowany automatycznie po obniżeniu stołu do pozycji wyjściowej (fizycznie lub przy konsoli operatora), przy odłączeniu stołu lub zakończeniu badania.


ECO Cooling

Automatycznie redukuje pobór mocy przy wyłączonym systemie poprzez inteligentne sterowanie kompresorem chłodzącym.


DOPASUJ SYSTEM REZONANSU DO SWOJEGO OTOCZENIA


Możliwość wyboru jednego z 5 różnych kolorów podświetlenia gantry podczas instalacji pozwala na stworzenie pracowni diagnostycznej w klimacie i nastroju dopasowanym do oczekiwań użytkowników i pacjentów.


PLANOWANIE RADIOTERAPII Z VANTAGE ORIAN™


W Canon Medical Systems rozumiemy, że dokładne określenie pozycji i wielkości nowotworu przy jednoczesnym oszczędzeniu zdrowych tkanek jest kluczowe w leczeniu onkologicznym.

Nasi partnerzy:

 • LAP Laser – światowy lider systemów laserowych do pozycjonowania pacjentów w MR
 • CIVCO Radiotherapy – producent wysokiej jakości innowacyjnych rozwiązań dla potrzeb radioterapii tj. akcesoriów do pozycjonowania i unieruchamiania pacjenta
 • Mirada Medical RTx – aplikacja do konturowania i wstępnego planowania z wykorzystaniem fuzji MR-CT, dostępna w środowisku post-processingowym VITREA.
Vantage Orian™ jest doskonałym uzupełnieniem systemów do radioterapii firmy Accuray™

CyberKnife – radiochirurgia

Radixact – tomoterapia

oraz systemu do symulacji i planowania leczenia firmy RaySearch

RayStation


Broszura Vantage Orian 1,5T
Zapytaj o produkt


ZADZWOŃ

+48 22 858 28 19


e-mail:

tms@tms.com.pl
TMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: