Blog

Credibly reintermediate backend ideas for cross-platform models. Continually reintermediate integrated processes through technically sound intellectual capital.
11/lip/2018ACCURAY

CyberKnife

System CyberKnife został zaprojektowany do nieinwazyjnego napromieniania zmian nowotworowych w radiochirurgii i radioterapii stereotaktycznej (SRS/SBRT). Jego zdolności śledzenia i automatycznej korekcji ruchów guza w trakcie leczenia umożliwiają dostarczanie wysokich dawek promieniowania z najwyższą dokładnością i precyzją, zapewniając zindywidualizowane leczenie, dostosowane do potrzeb każdego pacjenta.

CyberKnife, jako jedyne na rynku urządzenie do radiochirurgii, umożliwia precyzyjne, niechirurgiczne leczenie guzów nowotworowych w dowolnym obszarze ciała pacjenta bez pogarszania jego jakości życia tj: prostata, płuco, mózgowie, kręgosłup, wątroba, trzustka i nerki.

Wyniki leczenia CyberKnife wg wskazań klinicznychCyberKnife

Cechy systemu

CyberKnife / Accuray

Inteligentny system planowania leczenia – Precision™


Precision™ to oprogramowanie do planowania zoptymalizowanych i precyzyjnych planów leczenia onkologicznego na wszystkich systemach firmy Accuray.  System zapewnia użytkownikom prosty i intuicyjny interfejs połączony z zaawansowanymi funkcjami usprawniającymi planowanie leczenia.

Dzięki  Precision™ możliwe jest scentralizowanie planowania leczenia we wszystkich systemach Accuray, usprawnienie pracy oraz uzyskanie większej wydajności.

 

więcej informacji

CyberKnife

Precyzja, której można zaufać:


Terapia z systemem CyberKnife jest bardzo pozytywnie odbierane przez pacjentów:

99% pacjentów leczonych tą metodą wybrałoby ją w przyszłości
98% pacjentów zarekomendowałoby tę metodę innym
93% pacjentów zadeklarowało, iż leczenie CyberKnife nie utrudniło ich normalnego życia.
(Na podstawie badania przeprowadzonego w 2010 roku).
Zapytaj o produkt


ZADZWOŃ

+48 22 858 28 19


e-mail:

tms@tms.com.pl

TMS Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowany przedstawicielem na terenie Polski firm:


Autoryzowany przedstawiciel firm: